DEN HAAG – Het Ubbergse Tweede Kamerlid Rob Jetten gaat zich de komende periode onder andere bezighouden met medisch-ethische kwesties. Dat maakte Jetten zelf bekend op Twitter, kort nadat hij voor de tweede keer was beëdigd als Kamerlid.
Opvolger van Pia Dijkstra
Jetten gaat dus het woord voeren over onderwerpen als abortus, euthanasie en orgaandonatie. Deze woordvoerderschappen neemt hij over van Pia Dijkstra, die is gestopt als Kamerlid. Dijkstra maakte naam door een nieuwe donorwet aangenomen te krijgen. Mensen worden nu automatisch als donor geregistreerd, tenzij ze hebben laten weten dat niet te willen.
Vandaag opnieuw beëdigd tot lid van de Tweede Kamer. Een enorme eer om nog een periode volksvertegenwoordiger te mogen zijn! Naast mijn huidige onderwerpen ga ik me ook inzetten voor medisch-ethische thema's. Trots dat ik het belangrijke werk van @piadijkstra voort mag zetten! pic.twitter.com/pH65DEwTNb
— Rob Jetten (@RobJetten) March 31, 2021